Dla prasy

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie z Dr Gabriele Kuby. Rozpoczniemy o godz. 9:00 rozmową na temat „Ideologii gender w Europie Zachodniej w odniesieniu do rodziców”, spotkanie poprowadzi Jacek Karnowski. Następnie będzie czas na indywidualne rozmowy z gościem. Zakończenie konferencji przewidujemy na godzinę 9:55. Po czym rozpocznie się całodniowa konferencja, szczegóły www.miejmyodwage.pl

Dr Gabriele Kuby (ur. 1944 w Konstancji, w Bawarii) socjolog, publicysta, krytyk społeczny, autorka wielu książek i wykładów, występuje jako niezależny ekspert. Po ponad 20 latach zajmowania się ezoteryką, w 1997 roku postanowiła wstąpić do Kościoła Katolickiego. Od tamtej pory siłę swojego przekazu czerpie z wiary w Jezusa Chrystusa. Jej mottem są słowa Edyty Stein: „Kto szuka prawdy znajduje Boga”.

 

Gdzie i kiedy?

Konferencja prasowa dla mediów: 21 września (sobota) godz. 9:00 w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ul. Mehoffera 2, Warszawa – Tarchomin.

Zgłoszenia

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w konferencji  prasowej – prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: kwojcik@radiowarszawa.com.pl lub promocja@salvatti.pl w zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, redakcję, numer telefonu, mail. Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w całodniowej konferencji – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – prosimy o zaznaczenie tego w zgłoszeniu. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia nastąpi drogą mailową.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji

Katarzyna Wójcik, PR Radio Warszawa, 604 366 290 kwojcik@radiowarszawa.com.pl

Katarzyna Matusz, PR Fundacja Salvatti.pl, 503 163 276, promocja@salvatti.pl